اسدالله قره خانی آلوستانی نماینده مردم علی آبادکتول و بخش کمالان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با کمالان نیوز، گفت: طبق جلسه ای که امروز شنبه اول آبان با مسولین دخانیات کشور و معاون وزیر صنایع و مدیر مجتمع دخانیات استان گلستان در تهران داشتیم تصمیمات خوبی در حوزه مشکلات توتون کاران استان گرفته شد.

وی افزود: در این جلسه مقرر شد مشکلات خرید توتون از توتون کاران سرعت بخشد و در آینده نیز این تصمیمات توسط مسولین کشوری در استان اجرایی خواهد شد.

دبیر مجمع نمایندگان استان گلستان در مورد مشکلات حوزه مخابرات نیز افزود: در آینده جلسه ای باحضور مدیرعامل شرکت مخابرات استان و مسولین شهرستان و باحضور دهیاران روستاهای شهرستان علی آبادکتول برگزار خواهد شد تا مشکلات این حوزه نیز در شهرستان برطرف شود.

نماینده مردم علی آبادکتول و بخش کمالان در مجلس شورای اسلامی در بحث مشکلات اینترنت و مشکلات سخت افزاری مخابرات نیز خاطرنشان کرد: اگر در روستا و یا شهری مشکل نبود اینترنت داریم در جلسه ای که با حضور مدیرعامل شرکت مخابرات استان در شهرستان علی آبادکتول برگزار می شود در این زمینه تلاش داریم این مشکل نیز برطرف شود و اگر مشکل سرمایه، تجهیزات و تقویت لازم باشد در این زمینه کوتاهی نخواهیم کرد.

وی در پایان نوید روزهای روشن را به مردم شهرستان علی آبادکتول داد و گفت با همت و تلاش مردم و مسولین روزهای خوبی در انتظار مردم این شهرستان خواهد بود.

اخبار مرتبط